נהלים וכללים


·המנוי הוא שמי ואינו ניתן להעברה או לשימוש על ידי אדם אחר, רק שמות האנשים הרשומים במנוי רשאים להשתמש בו. רישום המנוי מותנה בהצגת תעודת זהות.

·מנוי משפחתי יכלול בני משפחה מקרבה ראשונה, הורים וילדים (עד גיל 21) בלבד. סבא, סבתא, דודים, שכנים או קרובי משפחה אחרים לא יכללו במנוי משפחתי. שמות בני המשפחה במנוי יהיו בהתאם לרשום בתעודת הזהות של המנוי הראשי (אחד מההורים במנוי).

·הכניסה לבריכה מותנת בהצגת תעודת זהות של בעל המנוי.

·כניסת מלווה (לדוגמא סבא וסבתא) לילדי מנוי תתאפשר רק במנוי משפחתי, במידה שהמלווה נכנס לבריכה במקום ההורים הרשומים במנוי לצורך השגחה על הילדים. במידה והורי הילדים ו/או אורחים נוספים מגיעים לבריכה, עליהם לשלם כרטיס כניסה לבריכה.

·כניסה לפעוטות עד גיל 2 היא ללא תשלום (מותנה בהצגת תעודת זהות של ההורה).

·כניסת אורחים של תושבי אלוני אבא ובית לחם הגלילית תתאפשר אך ורק בליווי המארח. נוכחות בעל המנוי עם אורחיו היא חובה.

·הרחצה בבריכת הפעוטות היא ללא מציל ועל אחריות ההורים בלבד. הכנסת פעוטות לבריכת הפעוטות תהיה בלבוש מתאים. הרחצה ללא בגד ים או חיתול בריכה אסורה.

·הכניסה לבריכה הגדולה לילדים מתחת לגיל שנתיים אסורה.

·אין החזר כספי בגין נסיעה לחו"ל או היעדרות אחרת. במקרה של ביטול המנוי, יחושב החיוב על פי תעריף מנוי חודשי ליחיד (360 ₪ לחודש, יש להסדיר במזכירות בית לחם).

·חל איסור על שתיית אלכוהול, הדלקת אש או עישון בשטח הבריכה.

·להנהלת הבריכה והועד האפשרות לבצע שינויים בשעות הפעילות לביצוע עבודות אחזקה או פעילויות אחרות במידת הצורך. פרסום השינוי יעשה מוקדם ככל האפשר לכלל התושבים.

שימו לב ! ! ! רכישת המנוי מהווה אישור של קריאה והסכמה לנהלים הרשומים להלן

 

 

הערות:בית לחם הגלילית

טל: 04-9831357, פקס: , דוא"ל: mazkirut@blh.org.il
מואז עמק יזרעאל | צרו קשר

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים